Pooja Puncha Deepam olej 500ml

Kód: 7708
129 Kč 25,80 Kč / 100 ml
Skladem (11 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej Pooja Pancha Deepam je tradiční olej používaný při hinduistických náboženských obřadech, rituálech a festivalech. Tento olej je speciálně navržen pro účely rozsvícení lamp nebo diyas (olejových lamp) jako oběti božstvům.

Pooja Pancha Deepam Oil je vyroben ze směsi různých olejů, jako je sezamový olej, kokosový olej, ghí (přepuštěné máslo), neemový olej a ricinový olej. Tyto oleje jsou kombinovány, aby vytvořily aromatický a čistě hořící olej vhodný pro náboženské obřady. Olej je často napuštěn přírodními vůněmi, jako je kafr nebo santalové dřevo, aby se zlepšila duchovní atmosféra během bohoslužby.

Lampy s olejem Pancha Deepam mají v hinduismu hluboký symbolický význam, představující rozptýlení temnoty a přítomnost božské energie. Je nezbytnou součástí různých hinduistických obřadů a používá se k vyvolání požehnání a pronášení modliteb.

Je důležité si uvědomit, že olej Pooja Pancha Deepam je primárně určen pro náboženské a obřadní použití a nemusí být vhodný pro kulinářské nebo jiné účely kvůli svému specifickému složení a přísadám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Púdža
Hmotnost: 0.7 kg
Země původu:: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: