Hnědá cizrna – Brown chickpeas 500g

Kala Chana 500g

45,00 (včetně DPH)

Hnědá cizrna je pikantní fazole populární v Indii. Je plná bílkovin, vlákniny a železa a je zdravým a barevným doplňkem jakéhokoli jídla.

8 skladem

Kategorie:

Popis produktu

Brown chickpea (Kala Chana) nebo také Hnědá cizrna je pikantní fazole populární v Indii. Je plná bílkovin, vlákniny a železa a je zdravým a barevným doplňkem jakéhokoli jídla.

Brown cizrna menší rozměry než garbanzo cizrna, obě jsou považovány za bílkoviny a zeleninu protože jsou bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek obsažených v obou skupinách potravin.

Zdravotní výhody :

Brown cizrna pomáhá zvýšit hladinu cukru v krvi a snížit hladinu cholesterolu, snižuje rizika chronických onemocnění, jako je cukrovka a srdeční onemocnění.

Skladujte na chladném a suchém místě.

//

Brown chickpea (Kala Chana) or dark chickpea is a savory bean popular in India. It is full of protein, fiber and iron and makes a healthy and colorful addition to any meal.

Brown chickpeas are smaller in size than the garbanzo chickpeas and are considered both protein and vegetables beacause they are a rich sourece of vitamins and minerals present in both food groups.

Health benefits :

Brown chickpeas helps to improve blood sugar and lower cholesterol, decreasing risk of chronic illnesses such as diabetes and heart disease.

Store in a cool and dry place.